24 stycznia 2018

Referencje

Roksana i Michał

„Kochani” jesteście niemożliwi … Dziękujemy serdecznie za przepięknie poprowadzone Nasze wesele, za wspaniałą atmosferę którą stworzyliście (przy tak „ciężkich” gościach 😉 ). Wszyscy z zachwytem wspominają pokazy laserowe, i są pod wrażeniem, że mieli okazję je podziwiać i to w cenie wesela. Buziaczki dla Was i do następnej imprezy :*

Beata z Sylwestra w Kołobrzegu

Zdecydowanie najlepszy Nasz „Sylwester” w życiu, a było ich sporo ! Muzyka dla każdego pokolenia, i dla bardzo różnorodnych gości nie tylko z Polski. Piękna kolorystyka i stroje, oszołamiający pokaz laserowy. Polecamy serdecznie i czekamy na następną zabawę przy Waszej muzyce.

Agnieszka i Jacek, Kobylnica

20 sierpnia mieliśmy zaszczyt bawić się na naszym weselu przy tak profesjonalnym i niezwykłym zespole jakim jest NO PROBLEM. Tych, którym uda się znaleźć u Nich wolny termin możemy zapewnić z czystym sumieniem, że to będzie najlepszy wybór. Na naszym weselu spisali się świetnie. Goście weselni do dziś dziękują nam za miłą zabawę. To co zaprezentował Adam i Paulina przerosło nasze oczekiwania. Gdybyśmy mogli zabawa trwałaby do południa następnego dnia, ale udało nam się przedłużyć tylko do 5 (ze względu na hotel). Bardzo się cieszymy, że to właśnie Oni grali na naszym weselu i każdemu będziemy Ich polecać. Jeszcze raz dziękujemy Paulino i Adamie za to , że byliście razem z nami. Pozdrawiamy serdecznie.

Ewa i Tomek

Paulino i Adamie wybór Was to był strzał w dziesiątkę. Nie da się opisać wszystkiego, ale tak w kilku zdaniach. Śpiew i repertuar liga mistrzów, jakość rewelacyjna, zabawianie nas i Naszych gości w kulturalny i zabawny sposób, i największe zaskoczenie to oświetlenie z pokazem efektów laserowych jakie zafundował nam zespół NoProblem.
Serdecznie polecamy, jesteście zajefajni.

Poznanianka

Oni są po prostu jedyni i wyjątkowi. Bywałam już na wielu weselach, ale ten duet to klasa sama w sobie. Rewelacyjny repertuar dopasowany do każdego gościa, wspaniałe głosy i jakość. A światła laserowe wprawiły w osłupienie dosłownie każdego.

Aneta i Krzysztof  – Hotel „PIETRAK” Wągrowiec

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę na naszym weselu, przede wszystkim podziwiamy Wasz profesjonalizm i potwierdzamy – dobry zespół muzyczny to sukces każdego wesela!!!!!!!! Goście bawili się świetnie, są tak jak my zachwyceni Waszym talentem, Paulla ma przepiękny głos i nawet największy hit w jej wykonaniu brzmi świetnie !!!
Polecamy wszystkim zespół NO PROBLEM najlepszy zespół w Wielkopolsce !!!

Kasia i Adrian

Dziękujemy z całego serca Paulince i Adasiowi za to że zagościli na Naszym weselu. Dzięki nim dzień który miał być najpiękniejszym dla nas, naprawdę nim był. To co pokazali przeszło Nasze oczekiwania. Piosenki dla wszystkich gości, od najmłodszych do najstarszych przebojów. Polecamy serdecznie.

Monika i Piotr

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu. Zarówno goście jak i my bawiliśmy się kapitalnie przy wspaniałym doborze piosenek. Nie było utworu, przy którym goście by nie tańczyli. Jedynie na co można było ponarzekać to zakwasy, które pojawiły się po tańcu do białego rana, bo gdy na weselu gra tak wspaniały zespół to nogi same rwą się do tańca. Nasi goście byli bardzo zadowoleni, często wspominając po weselu jak to się dobrze bawili i wytańczyli. Wszystkim narzeczonym, którzy chcą mieć spokojna głowę jeśli chodzi o oprawę muzyczną dajemy dobrą radę: nie wahajcie się, zadzwońcie do zespołu NoProblem. Jeszcze raz Dziękujemy za ten cudowny i jedyny taki Dzień w naszym Nowym Życiu!

„NCS”

Zabawa karnawałowa Wałcz „Luna” .Serdeczne podziękowania dla Adama i Paulli za przepięknie poprowadzoną zabawę firmową. Jeszcze długo będą nas bolały nogi tak nam dali popalić 🙂 Zespół NoProblem spisał się znakomicie w każdym repertuarze , i dla młodych i starszych . Grali tylko największe przeboje dla każdego pokolenia. Polecamy z całego serca.

Magda i Szymon

Dziękujemy Wam za przepiękną oprawę naszego wesela. Nogi nas i naszych gości bolą do dzisiaj . Na drugi rok spotkamy się ponownie na weselu naszego kuzyna i zrobimy replay oraz rocznicę 😉 Pozdrawiamy Adama i Paulinkę .

Andzia i Daniel

Jesteście zajefajni . To w jaki sposób zagraliście wesele w „Cechowej” w Pile dla mojej kuzynki to po prostu mistrzostwo. Utwory które graliście do dziś wspominamy a w szczególności „Weselny klimat” zagrany na specjalną prośbę Pary młodej.Polecamy Was serdecznie i gwarantujemy wszystkim wyśmienitą zabawę z zespołem NoProblem.

Olivia i Patryk

Wieeelkie podziękowania dla Adama i Paulli za wspaniałą oprawę na naszym weselu. Dzięki Wam ten dzień był naprawdę najwspanialszym dniem naszego życia. Jeszcze raz ogromne dzięki i polecamy Was wszystkim znajomym.

Ela

Serdeczne podziękowania dla Paulli i Adama za wspaniałą oprawę muzyczną na weselu mojej córki w Wałczu. Wszyscy goście się świetnie bawili i komplementowali wspaniały zespół grający tamtego dnia- czyli właśnie NoProblem. Dziękuję Wam jeszcze raz- Elżbieta z rodziną.

Marek

Wielkie dzięki dla zespołu NOPROBLEM za wspaniałą muzykę którą grali , dzięki tej muzie i nie tylko mogłem się bawić do białego rana na weselu MARIKI i DAMIANA w Kaczorach.Pozdrawiam Was gorąco i polecam serdecznie.

Kasia i Łukasz

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Paulinie i Adasiowi za wspaniale zagrane wesele dzięki wam wszyscy świetnie się bawili a my – nowożeńcy w szczególności . Serdecznie pozdrawiamy Polecamy wszem i wobec . Kasia i Łukasz