24 stycznia 2018

Pytania

Pytania i odpowiedzi o Nas

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Bycie muzykiem to nie tylko zawód, to przede wszystkim pasja. Jeżeli ktoś wykonując swój zawód, spełnia swoją pasję, to znaczy że robi to z zamiłowaniem i z serca.


Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Muzykuję od 10 roku życia, a w wieku 12 lat zagrałem swoje pierwsze wesele. W obecnym składzie jako zespół NoProblem gramy już 12 lat.


Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Jako iż mam już troszkę latek 😉 , napiszę krótko – od dawna 🙂


Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jesteśmy grupą która stawia na jakość wykonywanych usług, więc dysponujemy też najnowszym sprzętem na rynku ;

Instrumenty ;

Keyboard Yamaha GENOS

Keyboard Yamaha Tyros5

Keyboard Yamaha Tyros4

Gitara IBANEZ AEL-10E

Gitara FENDER Stratocaster

Mikser cyfrowy PRESONUS

Nagłośnienie – MACKIE seria HD (7.200 Watt)

Mikrofony SHURE Beta 58 x 4szt.

Mikrofony AEG x 4szt.

Mikrofony bezprzewodowe SHURE x 2szt.

… i wiele więcej markowych sprzętów.

Oświetlenie ;

Laser – KWANT RGB 2.000mW x 2szt.

Laser – X-Laser RGB 1.500mW x 2szt.

Laser – X-Laser B 1.000mW

Laser – X-Laser G 1.000mW

Belki LED BAR x 10szt.

PAR LED 64 x 10szt.

SCANNER LED x 4szt.

GŁOWY LED 100W x 4szt.

… i wiele oświetlenia do dekoracji światłem.


Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Z punktu widzenia jako zespół, najbardziej ulubionym momentem jest widok rozbawionych gości na parkiecie, i właśnie za to My jako zespół odpowiadamy 🙂


Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od rodzaju imprezy,czy to będzie impreza urodzinowa, zabawa karnawałowa, studniówka czy wesele, są różne godziny ich grania.

Samo rozstawienie się ze sprzętem i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik przed imprezą zajmuje w zależności od danej imprezy od 1,5 do 3 godzin. Następnie czas imprezy i poskładanie się ze sprzętem.


Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Cena zawiera wykonanie usługi oprawy muzycznej różnych imprez, w określonych przez klienta godzinach. W zależności od rodzaju imprezy, w cenie zawsze zawarte są „POKAZY LASEROWE” oraz „SESJA ZDJĘCIOWA” na tle laserów.

Jeżeli jest to akurat „wesele”, w cenie jest konferansjerka, zabawy, oczepiny, podziękowania, utwory na życzenie dla młodej pary i podziękowania dla rodziców.


Jaki jest Twój styl?

Z uwagi na organizację szerokiego wachlarzu usług muzycznych, jesteśmy uniwersalni w stylu muzycznym. Inną muzykę się gra na weselu, a inną na studniówce czy balu Sylwestrowym. Ogólnie sam styl danej imprezy zawsze uzgadniamy z klientem.


Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

„Ma być wesoło, i goście non stop na parkiecie” – to chyba najczęstsze wspólne wymagania klientów 🙂


Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Uśmiechnięta i zadowolona Para Młoda, kuchnia perfekcyjnie współpracująca z zespołem, fotograf kreatywny i kochający swoją pracę jak My.


Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Oczywiście że są takie pary …. Każde wesele jest inne, choć prowadzone przez nasz zespół. Jednak czasami nawet My jesteśmy zaskoczeni „możliwościami” pary młodej czy ich gości.


Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Grając różne imprezy i w różnych miejscach, ma się najczęściej rzadko do czynienia z tymi samymi osobami. Biorąc pod uwagę ogólnie, to najlepsza współpraca jest z osobami zdecydowanymi i kompetentnymi, z kimś, kto wie co robi i czego oczekuje od Nas.


Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Myślę że jest tego tak wiele, że zbrakło by tu miejsca na opisane choćby 1% 😛


Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytania są różne, lecz jednym z najczęściej zadawanych jest chyba „Do której gracie” ??? 😉 Umowę podpisujemy do godziny 5.00 lecz jesteśmy uzależnieni od lokalu w którym gramy, a najczęściej jest to godzina 4.00


Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jesteśmy muzykami, którzy kochają to co robią, więc najważniejszą dla Nas sprawą oprócz wyśmienitej muzyki, jest stworzenie niepowtarzalnej atmosfery na każdej imprezie. Jako profesjonaliści, traktujemy każdą imprezę na poważnie, i nigdy żadnemu z gości nie udało się i nie uda zaprosić Nas na przysłowiowego „kieliszka”.


Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę że nie ma jednego „najważniejszego” wyboru. Składa się na to całość oferowanych usług i ich jakość. Sprzęt, renoma, opinie, sposób wykonywania usługi …..


Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Mamy kilka naprawdę mocnych stron. 1/ Jedno z najlepszych oświetleń scenicznych z laserami. 2/ Najnowocześniejsze instrumenty i nagłośnienie. 3/ Możliwości wokalne 4/ Bardzo szeroki repertuar gwarantujący wszystkim gościom wyśmienitą zabawę.


Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony młodej pary. Podchodzimy do każdego wesela tak, jak by miało to być Nasze wymarzone wesele. Gwarantowana w 100% profesjonalna oprawa muzyczna.


Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Myślę że przede wszystkim jakością wykonywanych usług, przepięknymi pokazami laserowymi, sesjami zdjęciowymi na tle laserów, oraz prowadzeniem imprez zawsze z humorem.


Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdjęć ulubionych jest naprawdę wiele, ponieważ robiąc sesje zdjęciowe na tle laserów, zdjęcia same z siebie już mszą być piękne. W ostatnim sezonie stanowczo „Miłość w Zakopanem” przebiło wszystko 😉