23 stycznia 2018

Demo

Jeśli chcesz aby muzyka na Twoje wesele czy też inną imprezę była na wysokim poziomie, zaangażuj do tego nasz zespół weselny NoProblem !!!

Poniżej przedstawiamy demo w wykonaniu naszego zespołu.

Posłuchaj naszych nagrań – decyzja należy do Ciebie

W tym miejscu możecie Państwo posłuchać próbki naszych możliwości muzycznych.
Zapewniamy, iż występ zespołu na żywo jest jeszcze bardziej energetyczny, a znakomity kontakt zespołu z publicznością gwarantuje wyśmienitą zabawę, na bardzo wysokim poziomie artystycznym.

Zespół NoProblem to najlepsza muzyka na Twoje wesele

Gramy i śpiewamy w całym kraju!!!
W dużych MIASTACH i małych MIEJSCOWOŚCIACH
Kartuzy · Chojnice · Kościerzyna · Bytów · Wejherowo · Słupsk · Lębork · Człuchów · Ustka · Koszalin · Grodzisk Wielkopolski · Gdańsk · Gdynia · Poznań · Miastko · Kołobrzeg · Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Piła · Wałcz · Złotów · Brusy · Bydgoszcz · Gniezno · Świecie

Powyższe pliki publikowane są WYŁĄCZNIE w celach demonstracyjnych. Nie są one przeznaczone do sprzedaży. Ich udostępnianie odbywa się na zasadach określonych w art. 23 ustawy prawo autorskie z dn. 4.02.1994r. (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)
Zamieszczone próbki utworów są w formacie MP3, zostały zagrane i nagrane podczas prób w różnych okresach naszej działalności, więc przepraszamy za ewentualną słabą jakość nagrania.

Pod zamieszczonym poniżej linkiem, można zobaczyć obszerną listę repertuaru muzyka na Twoje wesele, który wykonuje zespół NoProblem. Są to utwory które mamy „opanowane” do perfekcji, w większości śpiewane na dwa głosy. W trakcie imprezy jesteśmy arci na wszelkie propozycje ze strony gości, na zaśpiewanie utworów których nie ma na tej liście, lecz które możemy znać i dla nich zaśpiewać. Lata praktyki i ilość imprez zagranych przez zespól NoProblem sprawią, iż muzyka na Twoje wesele i Twoich gości, będzie zawsze wykonana na najwyższym poziomie.

CIEKAWE PYTANIA 😉